DOSTAWA

Zamówienia na terenie kraju oraz zagranicę wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz za pośrednictwem Paczkomatów InPost. Czas realizacji zamówień wynosi 1 do 3 dni roboczych. Zespół Wishbone dołoży wszelkich starań aby skompletować i wysłać zamówienie tak szybko, jak to możliwe. 

ZWROTY

Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Jeśli minęło 14 dni od zakupu, zwrot uzależniony jest od decyzji Zespołu Wishbone, który rozpatrzy każdą sprawę indywidualnie.

Aby dokonać zwrotu, przesyłka nie może nosić znamion użytkowania, musi być w takim stanie, w jakim Klient go otrzymał. Musi również być w oryginalnym opakowaniu. Aby dokonać zwrotu, wymagamy jest paragon lub dowód zakupu. Gdy otrzymamy Twój zwrot, wyślemy do Ciebie e-mail z informacją, że przesyłka od Ciebie do nas dotarła. Będziemy również informować o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu.

Jeśli Twój zwrot zostanie przez nas zatwierdzony, niezwłocznie dokonamy zwrotu środków na wskazany przez Ciebie nr konta.

Jeśli chcesz zwrócić/wymienić swój zakup, wydrukuj i wypełnij poniższy FORMULARZ ZWROTU dołącz go do paczki wraz z paragonem. 

Prosimy o odesłanie na adres sklepu Wishbone fine jewellery, Bema 2/2, 81-753 w Sopocie.

Copyright © 2017 Wishbone Sklepy internetowe